Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Главная » 2013 » Сентябрь » 23 » Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років
16:17
Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років
Чемпіонат України з важкої атлетики серед юнаків та дівчат до 13 та до 15 років, що відбувся в м. Тернопіль 17-22.09.2013 р. став знаковим для Дніпропетровської області. Вперше за останні сім років команда спортсменів нашої області посіла І місце серед юнаків до 15 років. В запеклій боротьбі змагалися 13 спортсменів (2 дівчини та 11 юнаків). В результаті:

·        УДОВИЦЬКИЙ ДАНИЛО, м. Дніпропетровськ вихованець ОДЮСШ з важкої атлетики ДООФСТ «Спартак» тренер Удовицький Олександр, посів ІІІ місце в ваговій категорії до 34 кг (13 років);

·        МОІСЕЙЦЕВА ВЕРОНІКА, м. Кривий Ріг тренер Шуба Володимир, посіла ІІІ місце в ваговій  категорії до 44 кг (15 років);

·        СУХОЦЬКИЙ ДМИТРО, спортсмен із м. Павлоград, тренується в СК «Юність» та являється учнем ОДЮСШ з важкої атлетики  ДООФСТ «Спартак», посів І місце в ваговій категорії до 50 кг (15 років) та встановив ДВА РЕКОРДИ УКРАЇНИ: в ривку-79 кг та в сумі двоборства-177 кг тренер Кірієвський Ігор;

·        Грудєв Микита, учень ДЮСШ з важкої атлетики м. Кривий Ріг (МОН), посів ІІ місце в ваговій категорії до 56 кг (13 років) і також встановив РЕКОДР УКРАЇНИ в ривку - 70 кг, тренер Послушной Ігор;

·        СЕРДЮКОВ АНТОН, м. Кривий Ріг тренер Рибін Володимир, впевнено посів І місце в ваговій категорії до 62 кг (15 років).

Але найемоційнішим виявився останній день змагань. Адже між командами Дніпропетровської та Донецької областей велася запекла боротьба за командну першість і перевага однієї над іншою змінювалась після виступу майже кожної вагової категорії. Так вся відповідальність за командну перемогу у віковій категорії до 15 років лягла на сильні плечі двох важковаговиків:

·        КРУГЛИК ЮРІЙ, с. Софіївка Дніпропетровської області тренер Круглик Віктор, змагався в ваговій категорії до 85 кг (15 років) посів ІІ місце и приніс в актив команди бажані очки;

·        КСЕНЧУК БОГДАН, м. Кривий Ріг тренер Рибін Володимир, посів І місце в ваговій категорії + 85 кг і остаточно вивів команду ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ області на І сходинку п’єдесталу серед юнаків до 15 років.

Дніпропетровська обласна федерація важкої атлетики  виносить подяку вище вказаним спортсменам та тренерам, а також вітає СУХОЦЬКОГО ДМИТРА  та ГРУДЄВА МИКИТУ із встановленими рекордами України.